XXVII sesja Rady Miejskiej Bielawy VII kadencji – 2016

28 września 2016 r. w Bielawie odbyła się XXVII sesja Rady Miejskiej Bielawy. Głównym tematem sesji było omówienie realizacji budżetu gminy za pierwsze półrocze 2016 r.

Podczas sesji odbyło się również uroczyste wręczenia nagród burmistrza Bielawy, przewodniczącego Rady Miejskiej, starosty czeskiego miasta Krynice i starszego Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości dla zwycięzców konkursu zorganizowanego w ramach Misterium Chleba w Krynicach i Bielawie. W rywalizacji przygotowanej w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej wzięło udział kilka piekarni, w tym 5 z Bielawy i 2 z Pieszyc. Pierwsze miejsce w Misterium Chleba zorganizowanym 27 sierpnia w Krynicach zdobyła Teresa Jankowska z Pieszyc, a drugie miejsce zajął Jacek Mikołajczak z Bielawy. W ramach bielawskiego Misterium Chleba, które miało miejsce 18 września, pierwsze miejsce zdobył Jacek Mikołajczak z Bielawy. Drugie miejsce wywalczył Adam Bober z Bielawy, a trzecie zajęli państwo Pawłowscy z Pieszyc.

Podczas sesji  dyrektor Ireneusz Rutowicz z okazji 70-lecia Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie przedstawił prezentację szkoły.

28 września 2016 r., XXVII sesja Rady Miejskiej Bielawy, cz. 1.

 

28 września 2016 r., XXVII sesja Rady Miejskiej Bielawy, cz. 2.

28 września 2016 r., XXVII sesja Rady Miejskiej Bielawy, cz. 3.

28 września 2016 r., XXVII sesja Rady Miejskiej Bielawy, cz. 4.

28 września 2016 r., XXVII sesja Rady Miejskiej Bielawy, cz. 5.