Bielawa – XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom


0
Categories : Bez kategorii

Od 5 do 6 czerwca 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie odbył się XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem Czytanie zbliża. To największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. W wielu miejscowościach Tydzień Czytania Dzieciom jest od lat stałym, i często jedynym, dużym wydarzeniem kulturalnym z udziałem lokalnych osobistości, władz samorządowych i mediów. 

W bielawskiej bibliotece bajki dzieciom, 5 czerwca czytał Jarosław Florczak – animator kultury Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki i jednocześnie radny Rady Miejskiej Bielawy, a 6 czerwca Piotr Łyżwa – burmistrz Bielawy.  

 

5 czerwca 2017 r., czyta Jarosław Florczak – animator kultury MOKiS Bielawa, radny Rady Miejskiej Bielawy

 

6 czerwca 2017 r., czyta Piotr Łyżwa – burmistrz Bielawy

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”161″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Skip to content